Nasze wartości

W naszej pracy kierujemy się czterema kluczowymi wartościami, wyznaczającymi kierunek działań i sposób realizacji naszych projektów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wiemy, że bezpieczeństwo pacjenta i operatora to absolutna podstawa każdej technologii medycznej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde nasze rozwiązanie było wyposażone w wielopoziomowe zabezpieczenia sprzętowe i programowe.

Rzetelność

Rzetelność

Własność intelektualna jest obecna w naszej pracy na codzień. Dlatego w równym stopniu dbamy zarówno o bezpieczeństwo naszych autorskich rozwiązań, jak i ochronę wkładu IP wnoszonego do wspólnych projektów przez naszych Partnerów.

Innowacyjność

Innowacyjność

Wierzymy, że ciągły rozwój to droga do lepszej opieki zdrowotnej. Dlatego zamiast powielać znane rozwiązania, nieustannie pracujemy nad nowymi technologiami i ulepszeniami, jakie możemy wdrożyć - z myślą o pacjentach i medykach.

Kooperacja

Kooperacja

Tworzenie innowacji wymaga ścisłej kooperacji z najlepszymi ekspertami z zakresu medycyny klinicznej, jak i nauk podstawowych. Dlatego stale poszerzamy grono współpracujących z nami Partnerów, wspólnie podejmując wyzwania, jakie stawia ochronie zdrowia XXI wiek.
Medicine doctor working with modern computer interface.Modern medical technologies concept

IMER Systems 2024  |  Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved